KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10958012
nr 1095 8012
Axel Petter Malmgren, 'Lidingöbro Maj -79', signerad, olja på pannå, 23x32
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 mars 2017
kl 20:16:29
250 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)